مشاوره ازدواج تلفنی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
قیمت تور کانادا
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
دستگاه «چاهك معكوس» خريد برنج
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :صادق
تاريخ: ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت: ۰۶:۲۱:۵۷

در كشورهاي اروپايي و ايالات متحده از سال‌هاي گذشته از اين دستگاه براي پرهيز از سرمازدگي و يخ بندان به كارگيري ميشد و امروزه هم اين فناوري يكي روش‌هاي مفيد و چيره براي رويارويي با سرمازدگي معرفي شده‌است .

اين دستگاه به طور معمول در راءس گلشن نصب مي گردد و بسته به فاكتورهاي محيطي گوناگون به صورت شعاعي , سطحي را در پوشش حفاظت از سوزوسرما قرار مي دهد بدين صورت كه در شب كه دماي هوا به آستانه دماي بحراني ميرسد , دستگاه در صورتي‌كه از مدل هوشمند باشد , به صورت تماما خودكار روشن و استارت به مكش و زهكشي هواي سرد مستقر در تراز زمين , مجاورت طبيعت گلشن و توليدات و پرتاب اين هواي سرد در سوي بالا مي‌نمايد . اين فرمان موجب برگرداندن هواي گرم لايه بالا به مرحله زمين خواهد شد .

ادامه اين مراحل موجب خواهد شد كه بعداز دقايقي دماي كل محدوده تعدادي رتبه ارتقاء يابد .

اين عمليات تا آستانه طلوع آفتاب وقتي كه نقطع ي عطف سوز‌و‌سرما زدگي است , ادامه مي يابد تا بازدارنده كاهش دماي گلشن شده و در فيض بازدارنده يخ‌زدگي و وقوع سرمازدگي شود .

دستگاه «چاهك معكوس» را خلاف ماشين‌هاي مولد باد كه غالبا در باغ ها با توپوگرافي زمين صاف و هموار نصب ميشوند , مي‌توان در باغ ها ناهموار و شيب‌دار تپه‌اي و دره‌اي نصب و راه اندازي كرد .
موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]